خدمات

logo-mainخدمات مهندسی

طراحی: در صورت نیاز به ساخت تابلو، هزینه طراحی تابلوها و کلیه خدمات مهندسی مربوط به آن رایگان و تماماً بر عهده واحد فنی و مهندسی شایا انرژی خواهد بود.

نصب، راه‌اندازی و استارت اولیه: نصب، راه‌اندازی و استارت اولیه کلیه سیستمهای نصب شده توسط شرکت شایا انرژی بر عهده این شرکت می‌باشد.

آموزش کارکنان شرکتهای طرف قرارداد: بزرگترین سرمایه هر سیستمی، نیروی انسانی است. بنابراین این شرکت در راستای تعالی نیروهای خدماتی و فنی شرکتهای طرف قرارداد، کلیه کاربران معرفی شده از سوی شرکتها را در ارتباط با سیستمهای نصب شده توسط شایا انرژی بصورت رایگان در محل کارخانه و یا دفتر مرکزی از آموزشهای تخصصی بهره‌مند خواهند کرد.


گارانتی محصولات

شرکت شایا انرژی در راستای ارائه محصولات اصلی با ضمانت معتبر، ارتباط و خرید مستقیم از کارخانجات اصلی اروپایی ABB را در شرح کار خود دارد و هرگونه دستگاهی را بدون مدارک سازنده اصلی فاقد اعتبار و کاربری می‌داند و اینگونه است که خود را به عنوان یکی از معتبرترین و فعالترین شرکتهای این حوزه مطرح کرده و کلیه محصولات خود را با اطمینان کامل و با پشتوانه ABB به مدت یک سال گارانتی می‌نماید.


پشتیبانی و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات ارائه شده توسط شایا انرژی دارای ۵ سال پشتیبانی می‌باشند. پشتیبانی محصول شامل تأمین لوازم یدکی و تعمیر دستگاه در صورت بروز آسیب به آن می‌باشد.


تعمیرات درایو

واحد مهندسی شرکت شایا انرژی امکان تعمیر درایو و سافت استارتر با برندهای مختلف را دارا می‌باشد. بدیهی است که پس از انجام تعمیر، دستگاه در حضور مشتری تست شده و به شرط سلامت تحویل می‌گردد.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397