درباره ما

نمای کلی

abb-logo-pure-300x117شرکت مهندسی شایا انرژی البرز در زمانی کوتاه و با بهره‌گیری از آموزشهای تخصصی شرکت معظم ABB خود را به عنوان پیشروان این صنعت معرفی کرده و در پروژه‌های ملی و فراملی همکاری نموده و توانسته است در راستای سیاست مشتری مداری و رعایت اصول اولویت فنی و تکنیکی بر قیمت، این صنعت را از یک صنعت کهنه و سنتی خارج و دیدگاهها و توقعات بحق مشتریان را ارتقاء دهد.
این شرکت در راستای ارائه محصولات اصلی با ضمانت معتبر، ارتباط و خرید مستقیم از کارخانجات اصلی اروپایی و نمایندگان معتبر آنها را در شرح کار خود دارد و هرگونه دستگاهی را بدون مدارک سازنده اصلی فاقد اعتبار و کاربری می‌داند و اینگونه است که خود را به عنوان یکی از معتبرترین و فعالترین شرکتهای این حوزه مطرح کرده و کلیه محصولات خود را با اطمینان کامل پشتیبانی می‌نماید.

استراتژی شایا انرژی

۱- ما به خواسته‌های شما از دریچه‌ای متفاوت می‌نگریم.

با بکارگیری بهترین روش تأمین انرژی، ارتباطی تنگاتنگ میان درک ما از نیاز شما و نحوه عمل شما ایجاد می‌گردد. ما خود را ملزم و متعهد به ارائه کلیه خدمات اعم از طراحی و مدیریت تا راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش می‌دانیم.

۲- چشم انداز سازمانی ما دستيابی به شعار برنده – برنده است.

دستیابی به مرتبه‌ای از ارزش سازمانی و کاری نزد مدعیان سازمان از قبیل: مشتریان، تأمین کنندگان و کارمندان در زمینه تولید، توزیع، خدمات و انگیزش سازمانی بر اساس اصول و منشور کاری شرکت شایا انرژی ونهایتاً شعار برنده – برنده در تمام دوران کاری.

۳- ارزشها و اولويتهای سازمانی شايا انرژی به شرح زير است:

اولویت مشتری بر ضوابط کاری: تأمین نیازهای بر حق مشتریان، کلید دستیابی به منافع دراز مدت کاری ، تولیدی و تجاری شایا انرژی است.

کیفیت محصولات: ما برآنیم تا بهترین کیفیت و سرویس و خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم و در این راستا و جهت بهبود این هدف، بخش پشتیبانی مشتریان شایا انرژی همواره انعکاس دهنده این خواست ما خواهد بود.
سرمایه انسانی: شایا انرژی سرمایه انسانی و ارزش و بهای نیروی انسانی و متخصص خود را بر هر سرمایه دیگری ارجح می‌دهد و آنها را مولد هر سرمایه و ارزش افزوده دیگری می‌داند.
کمال اخلاقی: در کلیه مراحل تجاری، فنی و حرفه‌ای اصول اخلاقی سازمانی خود را ارزش گذاشته و به آنها پایبند خواهیم ماند.
کار تیمی: ما همواره در رسیدن به همگرائی در تصمیم‌گیری و کار مشترک در زمینه‌های حرفه‌ای و تخصصی خود تلاش کرده و آن را تنها راه رشد و تعالی سازمان می‌دانیم.

شفافیت کسب و کار

فرآیند کسب و کار در شرکت شایا انرژی، بر اساس نظام ساختار یافته‌ای در جریان است. در این ساختار که براساس تجارب منتج از فعالیتهای انجام گرفته از ابتدای تأسیس تاکنون طراحی شده است؛ اولویت اصلی بر شناسایی نیازمندیهای مشتریان نهاده شده است.

مشتریان یا شرکای تجاری جدید شایا انرژی برای برقراری ارتباط با ما می‌توانند با توجه به حوزه همکاری مورد علاقمندی خود اعم از اجرای پروژه‌های جدید، دریافت خدمات و محصولات یا ارائه پیشنهاد در زمینه‌ توسعه همکاریهای تجاری با ما ارتباط بگیرند. در هر یک از این زمینه‌های ذکر شده، کانالهای ارتباطی معین و مشخصی تعریف شده است.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397