دستگاههای اندازه گیری الکتریکی EQ

اندازه گیری EQ

آیا در مورد این محصول نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟
با ما تماس بگیرید.

اطلاعات همانند یک کلید است.

برای یک نگهدار سیستم، مدیر مجتمع تجاری و یا صنعتی و یا هر کسی که انرژی یک سیستم را مدیریت می‌کند، معمولاً مقادیر اندازه گیری شده کلی کافی نیست. در واقع، این مقادیر تنها مصرف کل انرژی را اعلام می‌کنند و مشخص نمی‌کنند که انرژی در کجا به هدر می‌رود. اندازه گیری جزیی می‌تواند اطلاعات بسیار بیشتری را در اختیار کاربر قرار دهد و به کاربر کمک می‌کند تا بداند در هر لحظه کدام بخش انرژی بیشتری مصرف می‌کند. با استفاده از اندازه گیری جزیی کاربر می‌تواند اطلاعات دقیق‌تری از میزان و چگونگی مصرف بدست آورد و در موقع لزوم واکنش به موقع و مناسب بروز دهد.

در گزارش سازمان بین‌المللی انرژی (IEA) در سال ۲۰۱۲ اعلام شد که در ایالات متحده آمریکا حدود چهار پنجم ساختمان‌ها و نیمی از صنایع که امکان بهبود مصرف انرژی را دارند، همچنان با سیستم قدیمی کار می‌کنند و تغییری در آنها صورت نپذیرفته است. بدون شک بهینه سازی مصرف انرژی می‌تواند علاوه بر کاهش آثار مخرب زیست محیطی، باعث صرفه‌جویی فراوان سرمایه‌گذاران گردد.

تجهیزات اندازه گیری EQ برای اندازه گیری دقیق انرژی الکتریکی بصورت جزیی توسط ABB عرضه شده‌اند. این تجهیزات که بصورت ریلی و در داخل تابلو نصب می‌شوند بصورت تک فاز و سه فاز بوده و در سه کلاس B ،A و C ارائه می‌گردند.

  • – کلاس A شامل تجهیزاتی است که امکان اندازه گیری تا ۸۰ آمپر را بصورت مستقیم و یا با اتصال به CT یا PT دارا می‌باشند.
  • – کلاس B امکان اندازه گیری تا ۶۵ آمپر بصورت مستقیم و یا با اتصال به CT را فراهم می‌کند.
  • – کلاس C که پایه‌ای ترین مدل است، امکان ارسال اطلاعات بر روی شبکه را ندارد و تنها می‌تواند بصورت مستقیم تا ۴۰ آمپر را اندازه گیری نماید.

دانلود کاتالوگ و اطلاعات فنی

صفحه این محصول را در سایت ABB ببینید.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397