سوییچ و چنج اور

سوییچ

آیا در مورد این محصول نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟
با ما تماس بگیرید.

گستره وسیعی از سوییچ ها با کیفیت فوق‌العاده

خانواده سوییچ‌ها شامل انواع مختلفی نظیر سوییچ سکسیونر، سوییچ فیوز، سوییچ چنج اور، سوییچ ATS، سوییچ‌های بای پس، سوییچ گردان (کلید گردان) و فیوزهاست.
سوییچ‌های ABB با انعطاف‌پذیری و عملکرد قابل اطمینان خود دارای مصارف متعددی در توزیع قدرت مجتمع‌های مسکونی، تجاری و صنعتی، سیستمهای تهویه مطبوع، موتورخانه‌ها، ایستگاههای پمپاژ آب، تأسیسات فتوولتاییک و پستهای برق دارند.


سوییچ سکسیونرسوییچ سکسیونر دستی و موتوردار

سوییچ سکسیونرهای سری OT دارای کاربردهای مختلفی در ماشین‌آلات، توزیع برق، تأسیسات فتوولتاییک و مراکز کنترل موتوری هستند.
سوییچ سکسیونرهای سری OTM نوع موتوردار سوییچ سکسیونر OT هستند که قابلیت کنترل از طریق شبکه و BMS را دارا می‌باشند.

کاهش چشمگیر زمان، فضا و هزینه

سوییچ‌های OT را می‌توان در هر جهتی و به کابل یا باسبار متصل کرد. طراحی مدولار و وجود قطعات انتخابی مختلف انعطاف‌پذیری بسیار بالایی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
در مدل OTM، سیم‌کشی آسان و عدم نیاز موتور به تعمیر و نگهداری راه حلی جامع برای کنترل از راه دور دستگاه است.

ایمنی و قابلیت اطمینان

موتور موجود در سوییچ OTM در برابر اضافه جریان با فیوز محافظت شده است. علاوه بر کنترل این سوییچ از راه دور، می‌توان آن را بصورت دستی نیز کنترل کرد.


سوییچ فیوزسوییچ فیوز دستی و موتوردار، طراحی شده برای شرایط سخت

سوییچ فیوزهای OS از ۲۰ تا ۱۲۵۰ آمپر هستند و برای حفاظت بالا دستی سیستم طراحی شده‌اند.

کاهش چشمگیر زمان، فضا و هزینه

با توجه به ساختار مدولار و مدل قرارگیری قطبها، می‌توان از این سوییچ در تمامی کاربری‌ها استفاده کرد و آن را به راحتی با بقیه سیستم هماهنگ کرد.
در مدل OSM (مدل موتوردار سوییچ فیوز OS)، سیم‌کشی آسان و عدم نیاز موتور به تعمیر و نگهداری راه حلی جامع برای کنترل از راه دور دستگاه است.

ایمنی و قابلیت اطمینان

موتور موجود در سوییچ OSM در برابر اضافه جریان با فیوز محافظت شده است. علاوه بر کنترل این سوییچ از راه دور، می‌توان آن را بصورت دستی نیز کنترل کرد.


سوییچ چنج اورسوییچ چنج اور (Change-over) دستی و اتوماتیک، اهمیت روز افزون برای تغذیه سیستم بصورت ایمن

سوییچ‌های چنج اور دستی ABB در محدوده ۱۶ تا ۳۲۰۰ آمپر هستند. این سوییچ‌ها در سه حالت گذرای باز، بسته و یا سریع قابل استفاده می‌باشند. نوع اتوماتیک آن در محدوده ۴۰ تا ۳۲۰۰ آمپر بوده و با موتورهای جدید با عملکرد بهبود یافته و دستورالعمل استفاده روشن و واضح تجهیز گشته‌اند.

عملکرد در شرایط سخت

چنج اورهای ABB برای کار در شرایط سخت طراحی شده‌اند. این دستگاهها با شاخص ردیابی تطبیقی (CTI) مجهز شده‌اند که صحت عملکرد آنها را در مناطق گرمسیری هم تضمین می‌کند.

کمپکت، مدولار و قابل انعطاف

این دستگاهها بصورت کمپکت بوده که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند. بطوریکه حداقل ۲۰% کوچکتر از نمونه‌های دیگر موجود در بازار جهانی است. وجود شفت پریسکوپی قابل تنظیم اجازه می‌دهد تا موقعیت قطبها نسبت به دسته تنظیم شود.

کاهش زمان نصب و راه‌اندازی

نصب و راه‌اندازی سوییچ‌های چنج اور اتوماتیک ABB بسیار ساده و سریع است. وجود سنسور ولتاژ در هنگام نصب تنظیمات را بسیار ساده کرده و نیز استفاده از کنتاکتهای منحصر بفرد باعث می‌شود اتصالات حتی در زمان جابجایی نیز همچنان محکم باقی بمانند.

ایمنی در استفاده

سوییچ‌های ABB با مجموعه کاملی از حفاظتها مجهز گشته‌اند. وجود اینترلاکهای الکتریکی و مکانیکی مختلف باعث می‌شود که احتمال خطر تغذیه سیستم از دو ورودی آسنکرون به صفر برسد.


سوییچ ATSسوییچ (ATS (Automatic Transfer Switch

سوییچ‌های ATS ساخت ABB از ۱۶۰ آمپر تا ۱۶۰۰ هستند و دارای امکانات و مزایایی هستند که برای مراکز صنعتی، اسکله‌ها، فرودگاهها و دیتاسنترها مناسب هستند.

تمام سوییچ‌های ATS ساخت ABB بصورت آماده برای استفاده ارائه می‌شوند و قطعه OMD از قبل روی آن نصب شده است. البته کاربر نیز می‌تواند با خرید چنج اور اتوماتیک و ملحقات آن، ATS خود را بسازد.

در داخل این سوییچ‌ها تمام حفاظتها بطور پیش فرض لحاظ شده است. بطوریکه احتمال خطای دستگاه و حتی خطای انسانی را به صفر می‌رساند. همچنین این سوییچ‌ها بطور کامل تست شده و منطبق بر استاندارد IEC60947-6-1 می‌باشد.

بدون شک، راحتی استفاده کاربر از دستگاه یکی از اهداف مهم  ABB است. بهمین جهت از LCD جهت تنظیمات و خواندن گزارشات و وضعیت دستگاه استفاده شده است که سهولت بی‌سابقه‌ای را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.


سوییچ بای پسسوییچ بای پس دستی و موتوردار

این دستگاهها برای شرایطی که فضای نصب بسیار کم است و نیاز است که بار بای پس شود بسیار مناسبند. انواع دستی و موتوردار آنها از ۱۶۰ تا ۸۰۰ آمپر را پشتیبانی می‌کنند و نوع موتوردار آن شامل سوییچ، موتور و یک کاور است که مدولار بودن آن مزایای بسیاری برای کاربران دارد. این سوییچها نه تنها فضای کمی اشغال می‌کنند، بلکه دارای کیفیت عملکرد بسیار بالایی می‌باشند.


سوییچ گردانکلید گردان

کلیدهای گردان ABB با کیفیتی فوق‌العاده برای تمامی نیازها مناسبند. با استفاده از دسته همه کاره و روش نصب بسیار آسان، کابران می‌توانند از دستگاه در بهینه‌ترین حالت ممکن استفاده نمایند.
● کارایی فوق‌العاده
● نصب و پیکربندی ساده
● ایمنی و قابلیت اطمینان
● کاهش چشمگیر زمان و هزینه نصب


سوییچ HRCفیوزهای HRC

فیوز لینک یا همان فیوز HRC ساخت ABB محدوده جریانی ۲ تا ۱۶۰۰ آمپر را پوشش داده و دارای ولتاژهای ۵۰۰ و ۶۹۰ ولت می‌باشند.
این فیوزها عملکردی بسیار سریع دارند و نسبت به خطاهای اضافه بار یا اضافه ولتاژ به سرعت عکس‌العمل نشان می‌دهند. همچنین با استفاده از این فیوزها، پس از اتصال کوتاه هیچگونه گازی بوجود نمی‌آید.
این فیوزها می‌توانند به سرعت تعویض شوند و در نتیجه مدت زمان خاموشی سیستم بسیار کوتاه خواهد بود. هنگامی که خطایی در سیستم رخ می‌دهد، بخش دارای خطای سیستم از مدار خارج شده و بخشهای دیگر به کار خود ادامه می‌هند.
می‌توان برای مانیتور کردن این فیوزها از دستگاه جداگانه‌ای که به این امر اختصاص دارد استفاده کرد.

دانلود کاتالوگ و اطلاعات فنی

صفحه این محصول را در سایت ABB ببینید.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397