سیستم مانیتورینگ مدار – CMS

cms

آیا در مورد این محصول نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟
با ما تماس بگیرید.

سطح جدیدی از بهره‌وری و قابلیت دسترسی

سیستم مانیتورینگ مدار یا به اختصار CMS سیستمی چند کاناله، منحصر به فرد با ابعاد فوق کمپکت و با کارایی بالاست. سنسورهای موجود در این سیستم می‌توانند جریان برق متناوب (AC) و یا برق مستقیم (DC) و یا تلفیقی از دو حالت را تا ۱۶۰ آمپر اندازه گیری نمایند. هر یونیت کنترلی می‌تواند تا ۶۴ سنسور را کنترل نماید. همچنین اطلاعات از طریق ModBus و از طریق اینترفیس RS485 قابل ارسال خواهد بود.

مزایای مهم:
– مانیتور کردن هر شاخه از مدار قابلیت مشاهده اثرات مخرب پیش از آنکه سیستم دچار آسیب جدی شود.
– ارائه اطلاعات شفاف مبنی بر مصرف انرژی در هر مدار و جلوگیری از اتلاف انرژی.
– تعمیر و نگهداری ساده.
– سنسورهای یکسان با قابلیت کار در سیستم AC یا DC یا هر دوی آنها

مشخصات مهم:
– کمپکت و نیاز به فضای بسیار کم – به راحتی در کنار کلیدهای مینیاتوری و در روی ریل قرار می‌گیرد.
– رابط کاربری ساده و صفحه نمایش خوانا – کافیست صفحه را لمس کنید تا پس از روشن شدن صفحه اطلاعات را دیافت کنید.
– انعطاف پذیر، بگونه ای که کاربر را قادر می‌سازد هر تعداد نقطه مورد نیاز برای اندازه گیری را بصورت آزادانه انتخاب کند.
– نصب بسیار ساده و آسان – با استفاده از کابل مخصوص به سیستم الکتریکی متصل می‌گردد.
– قابل استفاده در کلیه سیستمهای AC و DC

سنسور CMS

cms sensorابعاد کوچک، کارایی بالا

هیچ فضایی به هدر نمی‌رود. همه چیز در فضایی به ابعاد ۱۸ و یا ۲۵ میلیمتر قرار گرفته است. این بدان معنی است که سنسور CMS در بین کوچکترین و کاراترین سنسورهای موجود در بازار جهانی قرار دارد.

سنسور CMS تمامی مقادیر جریان AC یا DC و یا تلفیقی از این دو را تا ۱۶۰ آمپر (TRMS) اندازه‌گیری می‌کند. چنانچه مقدار اندازه‌گیری شده بالاتر از ۱۶۰ آمپر باشد، چراغ سیگنال روی دستگاه روشن می‌شود.

هر سنسور دارای میکروپروسسور سیگنال مخصوص به خود می‌باشد. بدین معنی که مقدار حاصل شده از اندازه‌گیری مستقیماً و از طریق رابط باس CMS به یونیت کنترلی ارسال می‌شود. این کار باعث کاهش مقدار و هزینه کابل‌کشی شده و علاوه بر آن چون اطلاعات در هر سنسور پردازش می‌شود، میزان خطای اطلاعات دریافت شده در یونیت کنترلی به صفر می‌رسد.


یونیت کنترلی CMS

cms unitاندازه‌گیری و عملکرد هوشمندانه‌تر

یونیت‌های کنترلی اطلاعات دریافتی از سنسور را پردازش می‌کنند، برق سنسور را تأمین می‌کنند و اطلاعات بدست آمده را پس از پردازش نمایش داده و یا از طریق شبکه ارسال می‌نمایند.

حداکثر ۲ سری ۳۲ تایی سنسور به هر یونیت کنترلی مدل CMS-600 متصل می‌گردد و قابلیت تعریف ۲۴۷ شناسه در هر دستگاه وجود دارد. در نتیجه امکان دریافت اطلاعات از هزاران نقطه در سرتاسر باس وجود خواهد داشت. بدین ترتیب این سیستم به لحاظ کارایی در حد سیستمهای اندازه‌گیری بسیار گران قیمت شبکه‌های بزرگ عمل می‌کند.

کاربر می‌تواند اطلاعات را بصورت دستی و با استفاده از نمایشگر لمسی و یا از راه دور توسط اینترفیس ModBus RS485 دریافت نماید.


cms cableسیستم اتصال CMS

نصب آسان کابل

برای اتصال سیستم CMS تنها به یک کابل تخت (flat) با عایق اتصال از نوع IDC مورد نیاز است. نصب کابل بسیار آسان است. کانکتور با اندکی فشار دست بر روی آن کابل را به سنسور متصل می‌کند. راحت، سریع و قابل اعتماد.

دانلود کاتالوگ و اطلاعات فنی

صفحه این محصول را در سایت ABB ببینید.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397