فیوز و پایه فیوز

فیوز

آیا در مورد این محصول نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟
با ما تماس بگیرید.

ایمنی بالا و قابل اطمینان

تنوع محصولات فیوز و پایه فیوز ABB راه حلی جامع برای حفاظت در مقابل اضافه ولتاژ و اضافه جریان در شبکه‌های فشار ضعیف ارائه می‌دهد.

این دستگاهها طوری طراحی شده‌اند تا بصورت کاملاً ایمن و مطمئن و به آسانی در پستهای برق، انواع تابلوها، پستهای ثانویه و در مجتمع‌های صنعتی، تجاری و مسکونی نصب گردند.


فیوز EasyLine XLPفیوز EasyLine – XLP

سری فیوزهای EasyLine برای مراکزی با بارهای حساس، تابلوهای توزیع و تابلوهای بانک خازنی طراحی شده‌اند تا دارای حداکثر ایمنی و قابلیت اطمینان باشند و از سیستم در مقابل هر نوع خطای ولتاژی و جریانی حفاظت کنند.

کاهش زمان و هزینه نصب

با توجه به فضای در نظر گرفته شده، نصب کابل و سرکابل در EasyLine بسیار ساده و آسان بوده، همچنین این دستگاه قابلیت نصب به باسبار را هم دارا می‌باشد.

ایمنی و قابلیت اطمینان

درجه حفاظت این دستگاه در حالت بسته IP30 و در حالت باز IP20 است. همچنین می‌توان چه در حالت بسته و چه در حالت باز بر روی آن پدلاک (Padlock) اجرا کرد تا مانع از دسترسی افراد غیر مجاز شود.


فیوز FastLineفیوز FastLine، برای یک سیستم کامل تا ۲۵۰۰ آمپر

طراحی هوشمندانه این فیوز آن را برای نصب کابل در تابلوهای توزیع، ترانسفورمرها، تأسیسات صنعتی و مجتمع‌های تجاری و مسکونی را به دستگاهی ایده‌آل تبدیل کرده است.

کاهش زمان و هزینه نصب

فیوزهای FastLine سیستمی مدولار است که می‌توان کابل و یا باسبار را بطور مستقیم به آن متصل کرد. این اتصال بسیار ساده و راحت بوده و هزینه و زمان نصب را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد.

ایمنی و قابلیت اطمینان

درجه حفاظتی این دستگاه IP20 است.


فیوز Inline IIفیوز InLine II

شرکت ABB مفتخر است که آخرین نسل از پایه فیوزها را معرفی کند. دستگاهی که با وجود اشغال فضای بسیار کم، بالاترین میزان ایمنی و اطمینان را به همراه می‌آورد.

کاهش زمان و هزینه نصب

فیوزهای InLine II دارای ۲ مدل می‌باشند: ZLBM برای کمتر اشغال کردن فضا و ZHBM برای هماهنگی بهتر با ترانس جریان که در پشت آن طراحی شده است. پایه فیوز به راحتی نصب می‌گردد و فیوز نیز به آسانی در داخل دستگاه قرار می‌گیرد.

ایمنی و قابلیت اطمینان

درجه حفاظتی IP30 بوده و برای جایگذاری راحت فیوزهای سری NH طراحی شده است.


پایه فیوز E90فیوز و پایه فیوز سیگاری سری E90

فیوز سیگاری برای هر کاربردی و در هر جا قابل استفاده است و بدلیل قیمت مناسب مصرف فراوانی دارد. از این فیوز برای سوییچ کردن زیر بار سلفی یا مقاومتی، حفاظت الکتریکی، ایجاد عایق الکتریکی و دیگر موارد استفاده می‌شود. طراحی E90 بگونه‌ای است که کمترین میزان گرما تولید شود و گرمای تولید شده نیز به راحتی تهویه گردد.

این پایه فیوزها دارای نشانگر LED هستند تا کاربر بتواند وضعیت فیوز داخل آن را بررسی کند و برای حفاظت در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه مناسب و ایده‌آل است.

دانلود کاتالوگ و اطلاعات فنی

صفحه این محصول را در سایت ABB ببینید.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397