محصولات روشنایی OMS

oms

صنایع روشنایی oms یکی از پیشروان صنعت روشنایی در اروپا محسوب می‌شود که تکنولوژی و خلاقیت معماری را در هم آمیخته است.

این شرکت که در سال ۱۹۹۵ در زمینی به مساحت ۹۲۶۰۰ متر مربع تأسیس شد، دارای ۹۶۰ نفر پرسنل بوده و ۹۸% محصولاتش به ۱۲۲ کشور جهان صادر می‌گردد. هدف اصلی مؤسسین این شرکت، تلفیق هنر و تکنولوژی در روشنایی و نورپردازی بوده که تولیدات آن گواه این مطلب است. جذابیت ظاهری فوق‌العاده چراغهای تولید شده توسط این شرکت موجب جلب توجه معماران نامی اروپا گردیده و به لحاظ کیفیت ساخت کم نظیر است. بگونه‌ای که کلیه محصولات تولید شده توسط این شرکت دارای ۵ سال گارانتی و رتبه +A یا ++A سازمان انرژی اتحادیه اروپا می‌باشد. این شرکت محصولات خود را با دو برند Advanced و Unolux تولید و به فروش می‌رساند.

شرکت شایا انرژی پس از مذاکرات فراوان با مسئولین oms توانسته است برای نخستین بار بعنوان نماینده این شرکت در ایران به فعالیت بپردازد تا سازندگان و معماران داخلی نیز بتوانند از این تولیدات فوق‌العاده استفاده کرده و روشنایی مطلوب عاری از آلودگی نوری که منجر به خستگی بصری می‌شود را تأمین نمایند.

با توجه به نوآوری گسترده در تولیدات این شرکت، محصولات دائماً در حال تغییر و بهبود هستند در زیر اصلی‌ترین محصولات oms قابل مشاهده است که با کلیک بر روی هر محصول و مراجعه به سایت oms می‌توانید کلیه اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. در پایین صفحه لینکی وجود دارد که با استفاده از آن تمامی محصولات (بیش از ۱۱۰ محصول) تولید شده را مشاهده کنید.

فضاهای اداری و مسکونی فضاهای آموزشی و مسکونی فروشگاهها و فضاهای مسکونی فضاهای صنعتی و مهندسی فضاهای شهری
FREYN II EDAN PRETTUS IVAR DALYA
GACRUX II ECO LAMBDA LED ASYM NOVIEL GRAFIAS MEGIN II M
DECLAN GACRUX XTP ZIPAR TRACK MYAR KEATON
SANA PRETTUS XTP AVIOR TRACK PRESTIGE LSK SEMAI
KLEON AILIN XTP ALASTAR PRESTIGE LED II IMMA
LAMBDA LED D-I ACELIN XTP AIRN TDO II ECO LED
ACELIN D-I ACELIN W XTP TRIAN TDO STEEL LED

لازم به ذکر است که هر کدام از این چراغهای فوق تنها یک عدد از چراغهای خانواده خود بوده و با کلیک کردن بر روی لینک هر چراغ می‌توانید در صفحه مربوطه دیگر چراغها را نیز مشاهده فرمایید. همچنین کلیه اطلاعات فنی، منحنی نور، فایل DIALux برای هر چراغ و برای بعضی از چراغها فایل Revit قابل دانلود است.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397