کنتاکتور و مینی کنتاکتور

کنتاکتور

آیا در مورد این محصول نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟
با ما تماس بگیرید.

برای حرکت مطمئن، باید کنترلی مطمئن داشته باشیم

استقبال از ویژگی‌های بارز فناوری AF موجب شده است که کنتاکتورهای AF به عنوان معیار جدیدی در صنعت مطرح شوند. کنترل الکترونیکی سیم‌پیچ‌ها که بسیار بهتر از روش سنتی است و پشتوانه قدرتمند شرکت ABB موجب تولید محصولی بی‌نظیر می‌شوند که در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد.

آپ‌تایم مطمئن

زمان جلوگیری از توقف‌های ناشی از نوسانات ولتاژ فرا رسیده است. کنتاکتور AF عملکرد مجزا در شبکه‌های ناپایدار را تضمین می‌کند و این نشانگر پیشرفتی عمده در کنترل موتور و سوییچینگ می‌باشد. نوسانات ولتاژ، افت ولتاژ و موجهای هجومی هیچ تأثیری در عملکرد کنتاکتور نخواهند داشت.

دسترسی جهانی

کنتاکتورها و حفاظتهای موتور ساخت ABB بر اساس برترین استانداردهای جهانی و بین‌المللی طراحی و ساخته می‌شوند و هم اکنون در تمام جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیم‌پیچ استاندارد کنتاکتور از ۱۰۰ ولت تا ۲۵۰ ولت کار می‌کند که می‌توان از آن در آسیا، اروپا و یا آمریکای شمالی استفاده کرد.

کاهش هزینه عملیاتی

شرکت ABB موفق به کاهش تنوع و گوناگونی گیج‌کننده کنتاکتورها شده است و آنها را در چهار گروه استاندارد قرار داده است که باعث کاهش تنوع کنتاکتورها تا ۹۰% و کاهش چشمگیر هزینه‌های عملیاتی برای مصرف کننده شده است.

سادگی طراحی

با کاهش مصرف انرژی سیم‌پیچ اصلی تا ۸۰%، می‌توان تابلوهای کوچکتری طراحی کرد و از ترانسفورمرهای جمع و جورتری استفاده کرد. تمام ویژگیهای این فناوری و دسترسی به تمامی اطلاعات و نقشه‌ها کار طراحی و مونتاژ را برای شما ساده‌تر از همیشه کرده است.
با کنتاکتورهای AF آپ‌تایم مطمئن داشته باشید، از حمایت جهانی برخوردار شوید، هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش دهید و ساده‌تر و آسان‌تر از همیشه طراحی و مونتاژ کنید. این کنتاکتورها تمامی خواسته‌های شما را برآورده می‌کنند.


مینی کنتاکتورمینی کنتاکتور، قدرتمند و جمع و جور

مینی کنتاکتورهای ABB کنتاکتورهایی کامپکت و پرقدرت می‌باشند و زمانی که حفاظت مهم است و فضا محدود است به کار می‌آیند. ابعاد، ویژگیهای فنی و کلاسهای مختلف مشتریان را قادر می‌سازد تا مینی کنتاکتور مورد نیاز خود را بیابند و از سیستم خود محافظت کنند.

مینی کنتاکتورها به صورت سه پل و چهار پل با کنتاکت کمکی تا توان ۵/۵ کیلووات و ۲۰ آمپر/۶۹۰ ولت می‌باشند.

مینی کنتاکتور B6/BC6 مناسب برای سوییچینگ

  • AC-3 تا توان ۴ کیلووات / ۴۰۰ ولت
  • AC-1 تا جریان ۲۰ آمپر / ۶۹۰ ولت

مینی کنتاکتور B7/BC7 مناسب برای سوییچینگ

  • AC-3 تا توان ۵/۵ کیلووات / ۴۰۰ ولت
  • AC-1 تا جریان ۲۰ آمپر / ۶۹۰ ولت

مینی رله با چهار کنتاکت تا ۳ آمپر / ۴۰۰ ولت


din contactorکنتاکتور ریلی، قابل نصب بر روی ریل تابلوی برق

کنتاکتورهای ریلی سری ESB معمولاً در تابلوی برق و برای مواردی نظیر کنترل روشنایی، گرمایش، تهویه، موتورها و پمپ‌ها استفاده می‌شوند. طراحی این کنتاکتورها بگونه‌ایست که هماهنگی کامل را با ادوات ریلی برقرار می‌کند و می‌تواند به راحتی نصب شود. کنتاکتورهای سری EN دارای سوییچ تغییر وضعیت داخلی می‌باشند که برای تغییر بصورت دستی و ریموت دیگر نیازی به کلید سلکتوری نخواهند داشت.

مزایا

• قدرتمند برای سوییچینگ روشنایی
• مصرف بسیار پایین در کنتاکتورهای ESB24…ESB63
• کاهش محسوس فضای مورد نیاز در مقایسه با کنتاکتور صنعتی
• استفاده از کویل AC/DC برای راحتی کاربرد


کنتاکتور R Barکنتاکتور R Bar، متناسب با نیاز شما

با بیش از یکصد سال تجربه در زمینه طراحی دستگاههای کنترلی، ABB کنتاکتورهای سری R Bar را بر اساس نیاز شما با محدوده آمپراژ ۶۳ آمپر تا ۵۰۰۰ آمپر با تعداد پل متغیر طراحی کرده است که باعث بیشترین میزان انعطاف‌پذیری در سیستم می‌گردد. نیرومندی و قابلیت اطمینان بالا از این کنتاکتور دستگاهی قدرتمند ساخته که نیاز شما را برآورده می‌سازد.

مزایا

• کارایی فوق‌العاده
• انعطاف‌پذیری
• قابلیت اطمینان بالا
• تعمیر و نگهداری آسان

دانلود کاتالوگ و اطلاعات فنی

صفحه این محصول را در سایت ABB ببینید.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397