درایو، سافت استارتر و الکتروموتور

abbAcDrivesدرایوهای AC:

درایوهای صنعتی ABB جهت کاربردهای صنعتی بالاخص صنایع تولیدی مانند کاغذ، صنایع فلزات، معدن، سیمان، برق، پتروشیمی، نفت و گاز طراحی می‌گردد. درایوهای صنعتی ABB بصورت یک مجموعه کامل AC Drive و یا ماژول جهت تأمین نیازهای مصرف‌کنندگان قابل دسترسی است.

تک درایوها (Single) شامل رکتیفایر و اینورتر دریک یونیت AC درایو هستند. تک درایوها (Single Drives) یک درایو AC کامل هستند که بدون تابلو و یا بخش الحاقی نصب می‌گردند. درایوهای Single بصورت ایستاده (Free standing) و یا تابلویی در دسترس هستند. درجه حفاظتی این درایوها به جز ایستاده از IP21 آغاز می‌شود و درجات حفاظتی بالاتر بعنوان Option مطرح می‌شوند.

صفحه مربوط به این محصول را ببینید.


abbDcDriveدرایوهای DC:

درایوهای صنعتی جریان مستقیم ABB جهت کاربردهای صنعتی بالاخص درصنایعی چون مواد غذایی، نوشیدنی، سیم‌پیچی و کابل‌پیچی، میکسر، اکسترودر، فلزات، سیمان، معدن، کاغذ، چاپ و …طراحی شده است.
درایوهای صنعتی ABB به صورت یک درایو کامل DC  و یا ماژول جهت تأمین نیاز مصرف‌کنندگان و ماشین‌سازان در دسترس می‌باشد. این درایوها با انعطاف‌پذیری بسیار بالا قادر به هماهنگی با مصارف خاص صنعتی است.

صفحه مربوط به این محصول را ببینید.


abbsoftstarterسافت استارتر:

سافت استارترهای ABB با جلوگیری از ایجاد تنش جریان در زمان استارت و خاموش شدن موتور، موجب افزایش طول عمر موتور می‌شوند. وجود امکانات فراوان به شما اجازه می‌دهد تا موتور خود را در امن‌ترین شرایط استفاده کنید. نصب، راه‌اندازی و استفاده بسیار آسان از دیگر مزایای سافت استارترهای ABB به شمار می‌رود. استفاده از سافت استارتر منجر به حذف کنتاکتور و دیگر المان‌های حفاظتی موتور شده و نهایتاً راه حلی ساده و جامع را فراهم می‌آورد. علاوه بر این، وجود برنامه‌های کاربردی مختلف می‌تواند باعث بهینه‌سازی هرچه بیشتر مصرف انرژی گردد.

صفحه مربوط به این محصول را ببینید.


abbMotorالکتروموتور:

الکتروموتور های ABB در مدلهای استاندارد و سفارشی ساخته می‌شوند. مدلهای استاندارد (بسته به فاصله پایه تا مرکز شفت الکتروموتور) متفاوت بوده و نیز دارای سرعتهای مختلفی می‌باشند. این محصولات از نوع فلنجی یا نشسته و یا به هر دوصورت بوده و بصورت یک سر شفت (حالت معمول الکتروموتورهای موجود در بازار) و یا دو سر شفت می‌باشند.

الکتروموتورهای ABB در مدلهای معمولی و ضد انفجار ساخته می‌شوند که مدل اخیر مخصوص محل‌هایی است که خطر انفجار در آنها بالاست.

صفحه مربوط به این محصول را ببینید.

Comments are closed.

طراحی شده در واحد انفورماتیک شرکت شایا انرژی البرز. تمامی حقوق محفوظ است. کپی رایت © 1392-1397